“Minu tee reanimatoloogiast homöopaatiani”

12.90

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985326503 Kategooriad: ,

Raamatu autor Zoja Gabovitš on meditsiiniteaduste doktor. Üle 25 aasta töötas ta Tallinnas anestesioloog-reanimatoloogina. 1990. aastal siirdus ta homöopaatilise ravi juurde, töötades Reinhardt Volli meetodile tuginedes välja originaalse diagnostika- ja ravimeetodi.
1994. aastal äratas autor oma viie patendiga huvi 42. rahvusvahelisel innovatsioonimessil Brussels Eureka ja pälvis oma diagnostikameetodi eest kuldmedali ning hõbemedali Volli aparaadi täiustamise eest. 1999. aastal asutas ta koos mõttekaaslastega Tallinnas KoLeGa kliiniku, kus kasutatakse tšakradiagnostikat ja ravitakse homöopaatia põhimõtete alusel seniajani.

Raamatus antakse põhjalik ülevaade inimorganismi toimimisest ja seda mõjutavatest teguritest; meid ümbritseva keskkonna, meie mõtete, samuti sündides kaasa võetud energiate mõjust organismile. Autor räägib oma rikka kogemustepagasi põhjal, kuidas homöopaatia abil vabaneda allergiast, depressioonist, mitmetest kroonilistest haigustest, vaktsineerimise tagajärjel tekkinud tüsistustest, seada korda suhted ümbritsevaga ja tulla toime kriisiolukordadega. Juttu on bioväljast, energeetilistest kehadest, tšakratest, karmast, stressist, erinevate haiguste tagamaadest ja paljust muust.
Autor tegi pikka aega koostööd doktor Luule Viilmaga, kellega kahasse välja töötatud preparaatide tutvustus ja nende mõju kirjeldused on raamatu oluline osa. Palju on kasutatud ka L. Viilma varem avaldamata mõtteid, mis on salvestatud kliiniku konsiiliumide ajal erinevate haigusjuhtude lahendamisel.
Köitev stiil, ohtrad ekskursid esoteerika varamusse ning praktikast pärit juhtumite kirjeldused muudavad raamatu huvitavaks ja kasulikuks niihästi praktiseerivatele arstidele ja meditsiinitudengitele, kui ka laiemale lugejaskonnale.

Varrak, 2013 455lk

Tootja

Zoja Gabovitš

Seisukord

kasutatud

Kaal

908

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2013

Lehekülgi

455

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Minu tee reanimatoloogiast homöopaatiani””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga