Back Cover

“Kaitseinglid ja vaimsed teejuhid”

13.75

1 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949256525 Kategooriad: , , Silt:

Kõigil meil on vaimsetest abimeestest koosnev tugigrupp. Nad on juba teie juures ning kaitsevad ja juhendavad teid vaevumärgatavalt. Aga kui te teete teadlikult tööd selle nimel, et hakata nendega suhtlema, avate end uutele võimalustele. Vaimsete teejuhtide ja kaitseingilte abiga leiate sisemise jõu, saate üle sõltuvustest ja haigustest, leiate vastused tähtsatele küsimustele ja võite avastada endas nii mõnegi varjul olnud loova ande.

See raamat võtab kokku menuautor Richard Websteri eluaegse huvi vaimsete teejuhtide ja kaitseinglite vastu. Raamat on tihedalt läbi põimitud tema isiklikest kogemustest, kuid annab sõna ka paljudele teistele, kellel on olnud oma ingellike ja vaimsete abimeestega märkimisväärseid kokkupuuteid. Lisaks uurib Richard Webster käesolevas raamatus nimetatud müstiliste olendite ajaloolist tausta ja neid puudutavaid uskumusi.

Selleks et luua oma teejuhtidega otsene, teadlik kontakt, pole teil vaja olla selgeltnägija ega ülemäära intuitiivne. Raamatus toodud lihtsad juhised aitavad teid samm sammu haaval läbi selle protsessi.
– Leidke inglite abiga oma elueesmärk
– Avastage, kuidas töötada peainglitega
– Avastage seos eelmiste elude ja vaimsete teejuhtide vahel
– Katsetage üksi või sarnaselt mõtlevate sõprade ringis mitmesuguseid tehnikaid ja võtke vaimudega kontakti

Avastage enda jaoks vaimsete abimeeste nähtamatu maailm ja laske end lohutada ja inspireerida teadmisel, et te pole kunagi üksi.

Tootja

Richard Webster

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

240

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2015

Lehekülgi

264

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Leena Suits

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Kaitseinglid ja vaimsed teejuhid””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga