Back Cover

“Siin ja praegu: kohaloleku jõud. Siin ja praegu: kohaloleku harjutused.” 2 raamatut.

 1. Raamat “Siin ja praegu: kohaloleku jõud”
  … Oma raamatuga “The Power of Now” on Eckhart Tolle õigustatult hõivanud koha selles maailmaklassi õpetajate grupis. Eckharti sõnum on: inimkonna probleem peitub sügaval inimmõistuses. Ehk väärsamastumises mõistusega.
  Meie triiviv teadvus, meie kalduvus minna kergema vastupanu teed ja võõrduda olevikuhetketest tekitavad tühjuse. Aega takerdnud mõistus, mis on loodud meile abiliseks, kompenseerib seda sellega, et kuulutab end peremeheks. Nagu liblikas, kes lendab õielt õiele, liigub mõistus minevikukogemuste ja tulevikuplaanide vahel. Harva leiame end olevikuhetke ookeanisügavustest. Aga just siin olevikuhetkes leiame oma tõelise mina, mis on meie füüsilise keha, kõikuvate emotsioonide ja pidevalt vatrava mõistuse taga.

ISBN 9789949469703

 1. Raamat “Siin ja praegu: kohaloleku harjutused.”
  E. Tolle raamatul “Siin ja praegu – kohaloleku jõud” põhinev harjutuste raamat räägib, kuidas elada tänases hetkes, vähem muretseda ja oma harjumuspärast meeleolu tõsta. Tolle näpunäiteid tasub uurida ja järele proovida neil, kelle on huvi tunda ennast elusana ja vaat, et igal ajal hästi; neil, kes ei taha lasta oma argipäeval tuimaks ja halliks muutuda.
  – Timo Rein
  Tegevjuht
  Vain&Partnerid

ISBN 9985965132

Tootja

Eckhart Tolle

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

341

Kirjastus

Pilgrim

Ilmumisaasta

2012/2006

Lehekülgi

302

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Kadre Vaik

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Siin ja praegu: kohaloleku jõud. Siin ja praegu: kohaloleku harjutused.” 2 raamatut.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga