“Surmalähedaste kogemuste tarkus”

17.50

1 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789985332801 Kategooriad: , ,

Kuidas saab neist arusaamine aidata meil täiuslikumalt elada

Penny Sartori, PhD, on surmalähedaste kogemuste ekspert, kes asus esimesena Ühendkuningriigis seda teemat pikaajaliselt uurima. Ta on intensiivravi osakonnas üle kahekümne aasta haigeid põetanud ning omandanud ka surmalähedaste kogemuste alal doktorikraadi. Ta loeb Swansea Ülikoolis kahte kursust: “Surm ja suremine kui vaimne transformatsioon” ja “Teadus, vaimsus ja tervis”.

Avasta, mida võib kokkupuude surmaga meile elamise kohta õpetada.

Doktor Penny Sartorit innustasid surmalähedasi kogemusi uurima intensiivravi patsientide traumaatilised läbielamised. Tema eesmärk oli suremise protsessi võimalikult sügavalt tundma õppida, et aidata patsientidel leida oma haigusele tähendus ja taastada hingeline tasakaal.

Heites pilgu surmalähedastest kogemustest kaugemale, näitab autor haigusjuhtumite, uskumatute tunnistuste ja dokumenteeritud uurimuste najal, et inimestel, kes on ise surma lähedalt kogenud, on anda meile rohkesti mõtteainet, mis innustaks meid elama oma elu terviklikumalt ja tähendusrikkamalt.

Selles avameelses raamatus käsitleb autor muu hulgas ka seda, kui suurt mõju võiksid surmalähedased kogemused avaldada meie tervishoiusüsteemile ja ka meie surma eitavale materialistlikule ühiskonnale.

Varrak, 2015 288lk

Tootja

Penny Sartori, dr

Seisukord

uus

Kaal

450

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2015

Lehekülgi

288

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Marju Algvere

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Surmalähedaste kogemuste tarkus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga