Back Cover

“Telos I raamat. Uue Lemuuria ilmutused”

14.99

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949900183 Kategooriad: , Silt:

Hiiglaslik Lemuuria manner kadus enam kui 12 000 aasta eest tohutu kataklüsmi ajal üleöö Vaikse ookeani lainetesse. Kuid umbkaudu 25 000 lemuurlasel õnnestus enne armastatud Emamaa saatuslikku lõppu ümber asuda Shasta mäe sisemusse, kuhu oli rajatud Telose nime kandev linn – eesmärgiga säilitada Lemuuria kultuur, aarded ja Maa vanema ajaloo kroonikad.

Shasta mägi on üks kõige pühamaid paiku kogu planeedil, maakera müstiline väeallikas. See mägi on kohtumispunktiks inglitele, vaimsetele teejuhtidele, tähelaevadele ja ülestõusnud meistritele valgusemaailmadest. Selgeltnägijate jaoks on Shasta mägi nähtavaks väljenduseks hiigelsuurele purpursele eetertasandil asuvale püramiidile, mille tipukivi eendub meie planeedist kaugele ilmaruumi, ühendades meid galaktika keskmega. Tolle aukartusäratava püramiidi energeetiline pöördversioon ulatub välja Maa tuumani. Eelkõige aga on Shasta mägi sissepääs meie planeedi valgusvõrgustikesse. See on koht, kuhu suurem osa meie galaktika ja ka kogu universumi keskpäikeste energiast kõigepealt saabub – enne jagunemist teistele mägedele ja ülejäänud võrgustikele. Sellel mäel nähakse alatasa iseäralikke valgusnähtusi ja kuuldakse kummalisi helisid. Läätsekujulised pilved, varjud ja oivalised päikeseloojangud lisavad mäe aurale müstilisust. Mäepõues asub ka muistse Lemuuria hukust eluga pääsenute kodu, kes elavad meie silmadele nähtamatus viienda dimensiooni maailmas.

Uus maailm on sündimas siin ja praegu. Kui oleme omandanud armastuse õppetunni, siis Uus Lemuuria, taasleitud paradiis, manifesteerub peagi ka maakera pinnal. Ja Telos, see osa Lemuuriast, mis jäi truuks kõrgematele väärtustele ja puhtale valgusele, saab meile otsekui väravaks kõrgemasse dimensiooni.

Tootja

Aurelia Louise Jones

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

227

Kirjastus

Valgusesaar

Ilmumisaasta

2010

Lehekülgi

171

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Riina Grethiel Leppoja, Ilme Meesaak

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Telos I raamat. Uue Lemuuria ilmutused””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga