Vaikijate hääled
Vaikijate hääled
Back Cover

“Vaikijate hääled I-II osa. 2 raamatut”

29.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985782968 Kategooriad: , Silt:

Räägivad vägivalla ohvrid. Nõustavad eksperdid. Analüüsivad teadlased.

  1. Vaikijate hääledRaamat
    Naistevastane vägivald on ülemaailmne probleem, seda esineb ka Põhjamaades ning Eesti ei ole siin mingi erand. Naistevastase varjatud vägivallaga on raske võidelda. Siin ei aita seadused, kõrged karistusmäärad vms. Kuni vägivallast ei hakata avalikult rääkima, kuni ohvritel puudub julgus ja ka õigus juhtumeid avalikustada, ei muutu midagi.
    Raamatus antakse sõna 26 inimesele, kes räägivad oma kannatustest ja üleelamistest. Intervjuudest selgub, kuidas vägivald mitte üksnes ei muserda naist, vaid praktiliselt hävitab kogu tema ja mitte ainult tema, vaid sageli ka laste saatuse. Jätkata vägivallaga, sellega leppida on riskantne. Vägivalla hind on liiga kõrge.
  2. Raamat
    Raamat “Vaikijate hääled 2” tõmbab kardinad eest ja paljastab seksiäri kogu selle julmuse ja inimvastasuses. Äärmiselt raske ja kurb on lugeda intervjuusid 20 naisega, kellel elu keerdkäikude tõttu tuleb tegelda oma keha müümisega. Tahaks küsida, kas kõik need alandamised ja piinamised, mida intervjuu andnud naised on pidanud üle elama, leiavad tõepoolest aset siin, meie toredas väikeses Eestis 21. sajandil?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tootja

Helve Kase

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud

Kaal

1622

Kirjastus

Põhjamaade Ministrite Nõukogu Infobüroo

Ilmumisaasta

2001-2008

Lehekülgi

1051

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Vaikijate hääled I-II osa. 2 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.