Back Cover

“Lõhnavad paradiisid. Lõhnade ja aroomiteraapia spirituaalne dimensioon”

19.90

1 laos

Vaimsed otsingud on nüüdisajal muutunud järjest olulisemaks. Inimesed otsivad nende materiaalsetest vajadustest kaugemale ulatuvad olemise mõtet. Oma raamatuga Lõhnavad paradiisid paneb Valerie Ann Worwood aluse lõhnade käsitlemisele spirituaalses kontekstis.

Arendades edasi tunnustatud teadlaste ja juhtivate hingeeritlejate uuringuid, annab Lõhnavad paradiisid väärtuslikku nõu lõhna kasutamise kohta vaimsete otsingute ja praktika paljudes tänapäeval laialdaselt viljeldavates valdkondades. Siin kirjeldatakse, kuidas taime energia võib esile kutsuda positiivse sideme inimese füüsilise ja vaimse mina vahel ja kuidas lõhn on seotud inimese auraga. Seletatakse, kuidas saab aroome kasutada tervendamisel, palvetamisel ja mediteerimisel. Lisaks annab Lõhnavad paradiisid täpse ülevaate rohkem kui seitsmekümne õli kohta, selgitatakse nende kasutamist spirituaalses ja vibratsioonilises meditsiinis.

Valerie Ann Worwood alustas oma uuringuid sellest, kuidas keha, meel ja vaim muutuvad eeterlike õlide kasutamisel, populaariseerides aroomiteraapiat menukate raamatutega Lõhnav farmaatsia ja Lõhnav meel. Nüüd võtab ta oma uuringud kokku, pakkudes tõesti olulist ja tõhusat õpetust, juhtimaks sind sinu otsingutel vaimse avardumise poole.

Tootja

Valerie Ann Worwood

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

468

Kirjastus

Odamees

Ilmumisaasta

2000

Lehekülgi

284

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

A. Ujap

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Lõhnavad paradiisid. Lõhnade ja aroomiteraapia spirituaalne dimensioon””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga