Back Cover

“Viljapuude ja marjapõõsaste kahjurid. Maheaedniku käsiraamat”

23.90

1 laos

Viljapuudel ja marjapõõsastel sigib ja sagib arvukalt lülijalgseid. Nende hulgas on liike, kes satuvad oma elu ja tegevusega inimesega konflikti. Need tegelased kahjustavad puid ja põõsaid ning hävitada saagi.

Selleks et vaenalsega edukalt võidelda, tuleb teda tunda. Seda reeglit silmas pidades toon lugeja ette kahjurid, kes võivad meile koduaias või metsas peavalu valmistada. Paljud neist liikidest on end meie juures juba mugavalt sisse seadnud ja kahjustavad igal aastal, teised ootavad veel “värava taga” oma võimalust.

Kirjeldan raamatus viljapuid ja marjapõõsaid vaenavate kahjurite välimust, elu ja kombeid. Nende äratundmiseks on lisatud arvukalt võrdlustabeleid. Saate näpunäiteid, millal, kust ja kuidas neid kahjureid otsida, milliseid jälgi jätavad kahjustajad oma elupaikadesse, kuidas taimed neile reageerivad ning mis tingimustel korraldada tõrjet. Iga liigi puhul, kelle tõrje on vajalik, soovitan koduaeda sobivaid keskkonnasäästlikke tõrjemeetodeid ja vahendeid. Saate teada, mis on putukapüünised, tuntumad biopreparaadid ja taimeleotised ning kuidas need toimivad. Samuti annan juhatust, kuidas kasutada neid nii, et sellest ka tulu tõuseks.

Tootja

Luule Metspalu

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

471

Kirjastus

Hea Lugu

Ilmumisaasta

2020

Lehekülgi

256

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Viljapuude ja marjapõõsaste kahjurid. Maheaedniku käsiraamat””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga