Kriisijuhtimine: kriis kui võimalus
Kriisijuhtimine: kriis kui võimalus
Back Cover

“Kriisijuhtimine: kriis kui võimalus”

7.67

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985978627 Kategooriad: , Silt:

Enamikus ettevõtetes usutakse, et igapäevase hoolsa ja süsteemse tööga suudetakse suuri kriise vältida ja väiksemad kriisid lahenevad reeglina iseenesest, kuid kriisijuhtimise seisukohast võib sellist suhtumist defineerida kui tegevusetust.

Ruth Alas pakub oma raamatus  häid lahendusi kriisijuhtimise vallas tegevusetuse likvideerimiseks oma organisatsioonis. Raamat on huvitav ja hariv lugemine igaühele, kes oma ametialases töös millegi või kellegi eest vähegi vastutab.

Regulaarne tegevuse riskianalüüs annab võimaluse kriise ette näha ja seeläbi luua organisatsioonile läbimõeldud kriisijuhtimise plaanid ning tegevuskavad, tagamaks kõigi asjaosaliste parim valmisolek kriisiolukorras tegutsemiseks ja kriisijärgseks edukaks toimimiseks. Kriisijuhtimise teooriat edukalt rakendades loome organisatsioonid, kus on minimeeritud ettearvamatute kriiside hulk ja kriisijuhtumitega toimetuleku kava on kaalutletult kavandatud, kirjeldatud ning eelnevalt läbi proovitud. Pole mõistlik asuda tegutsema alles pärast esimest tõsist kriisijuhtumit, parem on alustada kriisijuhtimisega enne kriisi ja see raamat on siinkohal hea abimees. – Helle Kirs-Toiger. AS Eesti Statiol peadirektor

Tootja

Ruth Alas

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

181

Kirjastus

Külim

Ilmumisaasta

2007

Lehekülgi

104

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Kriisijuhtimine: kriis kui võimalus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga