101 Eesti vana aja asja
101 Eesti vana aja asja
Back Cover

“101 Eesti vana aja asja”

14.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 978998533440 Kategooriad: , , Silt:

Olen töötanud muuseumis kauem kui veerand sajandit. Nende aastate jooksul on mul olnud võimalus kolada mööda erinevaid pööninguid ja aidaaluseid, vaadata kummutisahtlitesse ja kirstudesse. Avastamis- ja leidmisrõõm on olnud suured. Inimestega juttu rääkides olen saanud teada asjade lugusid.

Olen täiesti nõus ERMi vanavarakorjaja Henrik Visnapuuga, kes on kirjutanud: Selle kasu vastu, mis sai Eesti Rahva Muuseum minu tööjõust, pean olema tänulik muuseumile selle eest, millega rikastusid minu teadmised rahvaelu tundamõppimises (1912). Enamikul selles raamatus olevatest asjadest on olemas oma lugu, sõnum tulevastele põlvedele.

Raamatusse olen kirja pannud asjad, mis vanasti olid igapäevased ja millest osa võib leida kindlasti ka tänapäeval. Need vana aja asjad aitavad meelde tuletada, kuidas meie esivanemad elasid ja mida ning miks nad tegid ja mõtlesid. Vana aja asjade tagamaad ja lood aitavad vaadata minevikku. Loodan, et need asjad on nagu võtmed, millest igaüks teeb lugeja jaoks lahti mingi osa meie aja- või kultuuriloost.

– Piret Õunapuu

Tootja

Piret Õunapuu

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

618

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2015

Lehekülgi

213

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““101 Eesti vana aja asja””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga