Back Cover

“Ajajuhtimine argipäevaks”

9.90

2 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949333479 Kategooriad: , , Silt:

Kuidas juhtida oma aega puhkusel, avatud kontoris, lugedes, autoroolis, jõulude ajal, kaubanduskeskuses? Kuidas vältida hilinemist, katkestusi, stressi, laiskust, ajaraiskajaid ja tüütuid kolleege? Kuidas leida aega hobidele, puhkamiseks, sprotimiseks, olulistele projektidele ja mõtlemiseks?
Need on kõigest mõned paljudest argiolukordadest, millest räägib “Ajajuhtimine argipäevaks”.
Kui ma läksin seitse aastat tagasi ujumistrenni, siis mitte sellepärast et ei osanud ujuda. Oskasin küll, kuid ikka juhtus, et basseini kõrvalrajal oli mõni nooruk, kes ujus rahulikult käsi ja jalgu liigutades minust kaks korda kiiremini. Seepärast läksingi treeneri juurde, kes tegi juba paari esimese korraga selgeks, mida tegin iseõppinud ujujana valesti. Ajajuhtimisel on olukord väga sarnane – me oleme ise õppinud oma aega korraldama ja teeme seetõttu tüüpvigu, mis takistavad seda kõige paremini kasutada. Kuid sarnaselt ujumisega on ka ajajuhtimine õpitav. Pea kõigis igapäevaselt ettejuhtuvates olukordades on võimalik käituda nii, et aeg oleks hästi kasutatud.

Raamatusse “Ajajuhtimine argipäevaks” koondasin enda ja teiste praktilised kogemused, millest on abi argikohustustega hakkama saamisel, nii et jääks aega ka meelepärasele tegevusele.

Mõnusat lugemist ja head ajajuhtimist!
Ardo Reinsalu

Tootja

Ardo Reinsalu

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

404

Kirjastus

HAL Consult

Ilmumisaasta

2013

Lehekülgi

255

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Ajajuhtimine argipäevaks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga