Ajalugu on rikas
Ajalugu on rikas
Back Cover

“Ajalugu on rikas”

3.50

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985862309 Kategooriad: , , Silt:

Tekstid – kui nad tahavad öelda midagi laiemale publikule või mõjutada ühiskonnale elutähtsaid valikuid – peavad sündima aja märgiga küljes. Aktuaalsele sündmustikule reageerides saab tekst aja märgi külge, justkui inimesele jäävad ta sünnimärgid terveks elueaks.

Olen kirjutanud nii aktuaalseid kui ka väheke teoreetilisemaid tekste. Osa neist on siinsete kaante vahele pandud, et heita tagasipilk ligi kümneaastasele vabadusele ja vajadusele sõnastada oma vaatepunkt. See punkt pole aja kulgedes paigale jäänud, vaid ta on nihkunud nii, nagu muutub elu me ümber. Milleski on ta ehk siiski piisavalt järjekindel – vähemalt sedavõrd, et pole põhjust aja märke häbeneda. Vaid siin-seal on mõnd pikemat lugu loetavuse huvides lühendatud.

Selle kogumiku sünni puhul pean tänama arvukate väljaannete toimetajaid, kellele olen oma tekste andnud ning kes ka ise neid küsides on olnud mõnegi mõttekäigu algatajad. Lisaks kuuluvad tänusõnad Aivar Kalale kui raamatu idee autorile; Ott Raunale lahke toimetajatöö eest ning abikaasa Kaiele, kes on olnud siinsete tekstide esmalugeja.

September, 1997

Andres Herkel

Tootja

Andres Herkel

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud, kaaned kulunud

Kaal

259

Kirjastus

Virgela

Ilmumisaasta

1997

Lehekülgi

194

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Ajalugu on rikas””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga