“Ajasilmus”

15.90

1 laos

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9949105765 Kategooriad: ,

Kõige laiahaardelisem kunagi kirjutatud ülevaade ülemaailmsest vandenõust ja kõik mida tuleb teada, et olla tõeliselt vaba

… on iga päevaga ühe selgemini ilmnevast ülemaailmsest vandenõust kõige laiahaardelisem kunagi kirjutatud raamat. David Icke on juba üle kümne aasta hoiatanud ülemaailmse fašistliku riigi, natsliku Saksamaa globaalversiooni loomise plaanide eest. Selles riigis hoiab inimesi vangis kõige olulisemate vabaduste mahasurumisele ning totaalsele kontrollimisele ja jälgimisele rajanev Suure Venna diktatuur. Tänapäeval saab ikka selgemaks, et tal oli õigus. Inimesed mõistavad, et Suur Vend pole enam “tulekul”. Ta on juba kohal.

Icke koondab selle vandenõu paljude tahkude avamiseks oma uskumatult mahukad teadmised. Ta alustab “viie meele” maailmast, paljastades üksikasjalikult 11. septembri sündmuste varjus peitunud salajased jõud, meetodid ja tegevuskava, avades “terrorismivastase sõja”, Iraagi ründamise ning Põhja-Aafrikas, Lähis-Idas ja mujalgi kavandatavate vallutuste tausta. Edasi uurib Icke muudest dimensioonidest pärit “inimestest” manipuleerijate ja nende põimuvate vereliinide seoseid, mis said alguse juba muinasmaailmas. Ja siis avab ta, kuidas reaalsusetunne – see, mida meie “reaalseks” peame – on meie mõistusse sisendatud, ehkki me arvame, nagu mõtleksime ise.

2003. aasta algul koges Icke Brasiilias Amazonase vihmametsas vapustavaid elamusi, mis avasid talle enneolematu selgusega, et meie meelest “reaalne” maailm on kõigest illusioon – selge ja manipuleeritud unenägu, mida tema nimetab Matrixiks. “Ajasilmuses” jagab ta lugejaga kogetut ja selle üksikasju ning räägib teaduslikele andmetele tuginedes, mida on igapäevaseks eluks nimetatavast illusioonist teada saanud. Icke veendumuse kohaselt on see raamat tema kõige tähtsam seni kirjutatud teos. Tema sõnutsi sisaldab see teadmist, mis muudab meid vabaks ja juhatab koju.

Matrix Kirjastus, 2004 477lk

Tootja

David Icke

Seisukord

kasutatud

Kaal

717

Kirjastus

Matrix

Ilmumisaasta

2004

Lehekülgi

477

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Ajasilmus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga