Back Cover

“Armastus, vabadus, üksindus”

9.00

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985988220 Kategooriad: , Sildid: , ,

Ilus on olla üksi. Ilus on ka armunud olla ja olla koos teistega. Need olekud täiendavad üksteist, need ei ole vastandid. Kuid naudid teisi, siis naudi, naudi täiega, sa ei pea siis üksikolekule mõtlema. Ja kui oled teistest küll saanud, ole üksi ja naudi ka seda täiega.

– OSHO –

Tänapäeva maailmas on vabadus meie põhiline vajadus. Kuni me pole õppinud elama vabana, ise ja iseendaga, pole meil võimalik leida õnne ja armastust ka kellegi teisega.

Armastus saab kasvada ainult vabadusest, ühendades sügava armastuse iseenda ja teise vastu. Kas on võimalik olla üksi ja üksinduse käes mitte kannatada? Kus on piirid, kus vastanduvad iha ja armastus? Kas ihast võib saada armastus?

Raamatus “Armastus, vabadus, üksindus” leiate ainulaadse, radikaalse ja intelligentse arutluse nende ja paljude teiste olemuslike küsimuste kohta. Meie postideoloogilises maailmas, kus vana moraal on aegunud, on meil suurepärane võimalus oma elu põhialused ümber hinnata ja taaselustada. Meil on võimalus alustada iseendaga otsast peale, uuendada oma suhteid teistega ja ennast teostada täiuslikumalt nii isiklikus kui ka ühiskondlikus plaanis.

OSHO (1931-1990) on meie ajastu üks tuntumaid ja provokatiivsemaid vaimseid õpetajaid. Alates 1970. aastatest paelusid tema meditatsioonitehnikad ja filosoofilised arutlused lääne noorsoo tähelepanu. Tema õpetuste võidukäik jätkub endiselt, jõudes maailma kõigi maade igas vanuses eneseavastajateni.

(Tegemist on mahakantud raamatukogu raamatuga)

Tootja

Osho

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

360

Kirjastus

Pilgrim

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

283

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Kai Kits

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Armastus, vabadus, üksindus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga