teater ees
teater ees
Back Cover

“Eesti dramaturgia 10 aastat”

8.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 994910839 Kategooriad: , , Silt:

Toimetanud: Anne-Ly Sova

Juba kümme aastat on Eesti Näitemänguagentuur (ENA) vahendanud teatritel autoriõigusi, otsinud ja tutvustanud uusi teatritekste ning püüdnud koolituste ja näidendivõistluste kaudu edendada eesti oma näitekirjandust. Meil on põhjust arvata, et need kümme aastat, mil ENA eesti teatrimaastikul askeldab, on aidanud eesti omadramaturgial areneda ja uutele tippudele tõusta.

Käesolev kogumik kajastab eesti näitekirjanduses viimasel kümnendil toimunut läbi pikema ülevaateartikli ja kümne autoriloo.

Kogumiku autorite seas on nii ENA nõukogu endisi ja praeguiseid liikmeid kui teatri- ja kirjandusteadlasi. Oleme neil palunud meiega jagada oma nägemust eesti näitekirjanduse hetkeseisust ja meie arvates olulisemate autorite loomingust. Raamatus toodud andmeloendid eesti dramaturgia lavastustest viimasel kümnendil ja ENA näidendivõistluse võidutöödest on faktiliseks täienduseks artiklitele.

Loodame, et sellisel kujul aitab kogumik täita üht tühimikku eesti teatriloo kajastamisel- jäädvustamisel ja on nii toredaks lugemisvaraks kui abivahendiks, millest leida vajalikku infot eesti kaasaegse näitekirjanduse kohta.

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

490

Kirjastus

Eesti Näitemänguagentuur

Ilmumisaasta

2005

Lehekülgi

239

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Eesti dramaturgia 10 aastat””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga