Eesti eest! Pilguheit Kaitseliidu lähiminevikku 1988-2008
Eesti eest! Pilguheit Kaitseliidu lähiminevikku 1988-2008
Back Cover

“Eesti eest! Pilguheit Kaitseliidu lähiminevikku 1988-2008”

20.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949447077 Kategooriad: , , Silt:

Hea lugeja,

see raamat püüab anda Sulle ühe võimaliku pildi Kaitseliidu lähiajaloost. Nagu ei saa kunagi rääkida ajaloo sajaprotsendiliselt täpset kirjeldamisest, ei saa me ka väita, et järgnevates peatükkides on kirjas kõik ja kogu tõde. Nii palju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi, hinnanguid, meenutusi ja tõekspidamisi. Ometigi võime seda raamatut lugedes leida palju kinnitusi neile ühistele väärtustele, millele tuginedes saame selge pilguga vaadata Kaitseliidu tulevikku.

Kaitseliidu taasloomisele vahetult järgnenud aastatel oli organisatsiooni pilk enda määratlemisel ja tegevuse korraldamisel suunatud ennekõike minevikku. Taasloodava organisatsiooni eeskujud, aated ja ka Kaitseliidu tegeliku elu korraldamise juhised ammutati aastakümnetetagusest kogemusest.

Organisatsiooni arenedes õpiti aeglaselt ja visalt toime tulema oleviku probleemidega, suudeti hinnata tegelikku olukorda nii ühiskonnas kui ka Kaitseliidus ning asuda lahendama konkreetsel hetkel aktuaalsena tundunud probleeme. 2002. aastal, 12 aastat pärast Kaitseliidu taasloomist, asuti koostama Kaitseliidu esimest arengukava aastateks 2003-2008. Täna oleme koostamas Kaitseliidu tulevikuvisiooni järgneva kümne aasta perspektiivis ja konkreetset arengukava kuni 2013. aastani.

– Raivo Lumiste

Kolonelleitnant

Kaitseliidu ülem

Tootja

Merike Jürjo

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

1355

Kirjastus

Kuma

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

296

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Eesti eest! Pilguheit Kaitseliidu lähiminevikku 1988-2008””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga