Back Cover

“Eesti Vabariik. Maa. Rahvas. Kultuur”

17.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949241859 Kategooriad: , , Silt:

“Eesti Vabariik. Maa. Rahvas. Kultuur” on vajalik teatmeteos meile kõigile, kes me oma riiki tundma õppida tahame.

“Eesti Vabariik. Maa. Rahvas. Kultuur” on “TEA entsüklopeedia” eriväljaanne, mis on koondanud kõik olulise meie riigi kohta ühte raamatusse. Teosest  saab sisutiheda ülevaate Eesti riigikorra, haldusjaotuse, ajaloo, majanduse, hariduse, teaduse, spordi ja mitmesuguste kultuurvaldkondade – rahvakultuuri, eesti keele ja kirjanduse, ajakirjanduse, kunsti, arhitektuuri, muusika, teatri ja filmi – kohta. Huviline leiab siit ka meie rahvastiku põhjaliku käsitluse, sealhulgas värsked, 2013. aasta rahvaloenduse andmed.

“Eesti Vabariik. Maa. Rahvas. Kultuur” on sündinud “TEA entsüklopeedia” toimetuses. Raamat on rohkesti illustreeritud, selles on üle 700 foto, geograafilise ja ajaloolise kaarid, statistilise tabeli ja skeemi. Ajaloolised fotod toovad lähemale paljud Eesti jaoks olulised isikud ja sündmused. Faktitihedatelt lehekülgedelt leiab endale vajalikku nii õpilane kui ka akadeemik.

“Eesti Vabariik. Maa. Rahvas. Kultuur” on väärikas teatmeteos, mille kohta on igas riigi- ja omavalitsusasutuses, iga õppeasutuses ja raamatukogus ning kindlasti ka igas kodus, kus kodumaa tundmisest ja heast hariduses lugu peetakse.

Akadeemik Peeter Tulviste,
TEA entsüklopeedia akadeemilise kolleegiumi esimees

Tootja

.

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

1176

Kirjastus

TEA

Ilmumisaasta

2013

Lehekülgi

252

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Eesti Vabariik. Maa. Rahvas. Kultuur”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga