Back Cover

“Elevant ja kirp”

2.90

1 laos

Seisukord: kasutatud Tootekood: 998594061 Kategooriad: ,

Tagasivaade tulevikku

“Juba 1981. aastal otsustasin, et pelgalt prohvetlikest ennustamistest ei piisa. Ma pidin ise proovima ja praktikasse viima vähemalt osa sellest, mida ma jutlustasin, ma pidin ise teada saama, mis tunne on organisatsiooni kaitsevarjust lahkuda ja ise enda eest hoolitsema hakata – olla see, mida ma kirbuks nimetama olen hakanud, väljaspool suurte organisatsioonide maailma, mis olid olnud 20.sajandi palgatöötajate ühiskonna tugisammasteks…”

“Milline saab olema maailm sellel kirpude ja elevantidega e-ajastul? Milline on kapitalismi tulevik ja kuidas see muutub, pidades silmas seda, et väärtusteks on nüüd pigem teadmised ja know-how kui maa ja asjad, mida on võimalik näha loendada?”

Charles Handy on kirjanik ja meediastaar, kes on paljudele maailmas tuntud oma saatega “Päeva mõtted” BBC programmis Today. Nende vestluste tekstid on koondatud raamatusse “Oodates, et mägi hakkab liikuma” (e.k. Fontese Kirjastus, 2000). Tema raamatuid, sh “Tühi Vihmamantel” (e.k. Fontes 1998), on maailmas müüdud enam kui miljon eksemplari. Omal ajal oli ta naftakompanii Shell turundusjuht, majandusteadlane, professor London Business School´is ja Royal Society of Arts esimees. Ta elab koos oma portreefotograafist abikaasa Elizabethiga Londonis, Norfolkis ja Toskaanas.

Tootja

Charles Handy

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

315

Kirjastus

Fontes

Ilmumisaasta

2002

Lehekülgi

204

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Evi Vaik

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Elevant ja kirp”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga