Back Cover
Allahindlus!

“ISIS. Terrori riik”

24.50 19.90

1 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949560325 Kategooriad: , , , Silt:

Kaks USA tunnustatud terrorismiuurijat Jessica Stern ja J. M. Berger viivad lugeja ISISe maailma ning näitavad, millised on selle Iraagis ja Süürias surma külvava ning kogu maailmas laieneva ekstremistliku liikumise sünnilugu ja põhialused. Kuidas sai Al-Qaedast, kes on igaveseks mällu sööbinud 2001. aasta 11. septembri terrorirünnakutega, välja kasvada liikumine, mille ka Al-Qaeda ise liigse julmuse pärast ära põlgab? Organisatsiooni metoodiline sadism ja võitlusviisid, mis läänemaailma oma ebareaalsuse ja arhailisusega jahmatavad, tunduvad meile iga päevaga lähemale liikuvat. Praeguseks on nende kohutavad veretööd jõudnud Euroopa südamesse. Kuidas peatada need, kes ei kohku tagasi millegi ees?

“Islamiriigina tuntust kogunud terrorirühmitus, mis on vallutanud maid Iraagis ja Süürias ning kuulutanud end kalifaadiks, on kogu oma kurjakuulutavuses maailma üldsuse teadvusse jõudnud. Jessica Sterni ja J. M. Bergeri raamat “ISIS. Terrori riik.” on kütkestav ajalookirjeldus maailmas hirmu ja õudust külvava Islamiriigi õõva tekitavate võitude jadast, nende rangest islamitõlgendusest ning kohutavast populaarsusest.”

– Helen Geršman, TLÜ Lähis-Ida kultuuriloo lektor

“Jessica Sterni ja J. M. Bergeri raamatust saab lugeja suurepärase ülevaate Islamiriigi tekkepõhjustest ja Abu Musab al-Zarqawi isikust, kelle vaimusünnitisena liikumine kord alguse sai. Autorid on põhjalikult käsitlenud ka rühmituse võitlusmeetodeid ning seda, kui oskuslikult on nende eesmärkide populariseerimiseks ja uute võitlejate värbamiseks kasutatud kaasaegset meedita, sealhulgas sotsiaalmeediat.”

– Holger Mölder, politoloog

Sari: Imeline Teadus

Raamat on alles kiles, seega uus raamat (toodud pilt raamatust ei ole müügis oleva raamatu pilt).

Tootja

Jessica Stern, J. M. Berger

Seisukord

uus


Raamat on uus, kiles alles

Kaal

623

Kirjastus

Äripäev

Ilmumisaasta

2016

Lehekülgi

448

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Mairi Arumäe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““ISIS. Terrori riik””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga