Back Cover

“Lepingute sõlmimine. Näidised ja kommentaarid”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985998731 Kategooriad: , Silt:

Kaasas CD-plaat

Käesoleva raamatu põhisisuks on juriidiliste isikute poolt kõige sagedamini sõlmitavate lepingute näidised, mis on varustatud kommentaaride ja juhenditega, millele vastavat lepingut sõlmides tähelepanu pöörata. Kogumik ei puuduta lepinguid, mis vajavad notariaalset tõestust.

Kõiki lepingunäidiseid tuleks käsitleda standardlahendustena vastavate lepinguliste suhet reguleerimiseks. Igal konkreetsel juhul peavad lepingupooled ikkagi ise valima lepingu vormi ja andma sellele sisu, mis vastab nende tegelikule tahtele.

Praegu paraku veel kestva majanduslanguse ajal on muutunud väga oluliseks ka riskide maanamine lepingulistesse suhetesse astumisel  ning lepingute täitmise tagamine. Seetõttu oleme raamatusse kaasanud ka konkreetsed juhised, kuidas lepingupartneri tausta kontrollida ning kuidas suhelda lepingut mitte täitva osapoolega nii kohtuväliselt ja ka kohtu kaudu.

Loodan, et meie raamat aitab lugejat korrektse lepingute sõlmimisel ning ka nende lepingute täitmise tagamisel. Mõlemale poolele arusaadavad ning nende tegelikku tahet väljendavad lepingud ning üldine heas usus tegutsemine on kindlasti üks tee majandussurutise mõju vähendamiseks.

Madis Peil
Pandekt OÜ
Juhataja

Tootja

Kogumik

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

243

Kirjastus

Pandekt

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

200

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Lepingute sõlmimine. Näidised ja kommentaarid””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga