Back Cover

“MacGregorid: Robert, Cybil, MacGregorite peigmehed, pruudid. 4 raamatut”

59.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949822836 Kategooriad: , , , Silt:
 1. Raamat “MacGregorid: Robert. Võitjakäsi”
  Lugu armastatud MacGregori klannist ja riskidest, mida nad võtavad … kõik armastuse nimel”
  Dracy Wallace on põgenemas oma mineviku ja ekskihlatu juurest, kes ei võtaks mingit eitavat vastust kuulda. Seega kui ta kulutab oma viimased kolm dollarit hotelli kasiinos ja võidab jackpot´i, võtab tema saatus pöörde paremuse poole.
  Darcyga kohtumisel on kõik, mida kasiino mänedžer Robert MacGregor Blade tahab teha, vaid naise kaitsmine. Ent miski selles ahvatlevas naises poeb talle naha alla ja tekitab kaost tema heades kavatsustes. Mac teab, et kui ta tahab naist täielikult võita, peab ta riskima suurima õnnemänguga oma elus…
 2. Raamat “MacGregorid: Cybil. Täiuslik naaber”
  Lugu armastatud MacGregori klannist ja riskidest, mida nad võtavad … kõik armastuse nimel”
  Koomiksite autor Cybil Campbell ei mõtle kuigi palju naabrile teisel pool koridori – see tähendab, kuni ta ei ole teda kohanud. Mõtiskleva üksiklase Preston McQuinni uus korter, samamoodi kui ta elu, on täpselt selline, nagu ta eelistab – pime ja tühi.
  Aga kui päikeseline Cybil tuleb äkitselt ja lärmakalt tema hästi korrastatud süngusse, ei saa ta torisevalt eitada tõmmet särtsaka naabri poole. Preston mõtles, et ta oli ukse armastusele igaveseks sulgenud, seega, miks ta siis nii ootamatult igatseb oma südant avada?
 3. Raamat “MacGregorite peigmehed”
  Kolm unustamatut lugu armastatud MacGregori klannist. Teid võluvad nõod DC, Duncan ja Ian, kui nad valmistuvad oma elu suurimaks päevaks … tänu nende sekeldavale vanaisale!
  Kosjasobitaja MacGregori sepitsused pojatütarde ja tütretütrega on vilja kandnud. Nüüd tahab Daniel MacGregor, MacGregori klanni võimas patriarh, näha abielus oma kolme nägusat ja abielukõlblikku, ent kangekaelselt vallaliseks jääda proovinud pojapoegi ja ka üht tütrepoega. Seega on ta leidnud just õiged naised, et kiusata, õrritada ja ergutada DC-d, Duncanit ja Iani asuma teele altari poole!
  Ja võib kindel olla, et kui Daniel MacGregor midagi tahab, ei peata teda miski!
 4. Raamat “MacGregorite pruudid”
  New York Timesi bestsellerite autor Nora Roberts tutvustab meile ühe oma armastatuima perekonna järgmist generatsiooni, samal ajal kui nõod Laura, Gwendolyn ja Julia avastavad, mida nende vanemad juba teavad – et nende sekkumisaltil vanaisal on eksimatu vaist armastuse suhtes.
  Daniel MacGregor tegutseb jälle.
  MacGregori klanni võimsale üheksakümneaastasele patriarhile ei meeldiks miski rohkem, kui näha oma kaht vanimat pojatütart ja kõige vanemat tütretütart õnnelikus abielus. Seega on Daniel MacGregor valinud kolm mitte midagi kahtlustavat kandidaati, kellest ta usub, et neist saaksid suurepärased abikaasad. Aga see võib olla tema suurim kosjasobitamise väljakutse, sest tüdrukud on nii keskendunud oma karjäärile, et abielu on nende mõtteis viimasel kohal. Hea, et Danielil on varrukasse jäänud veel mõned trikid…

  (Taskuformaat)

Tootja

Nora Roberts

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

850

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2018

Lehekülgi

1262

Mõõdud

Taskuformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Maia Planhof

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““MacGregorid: Robert, Cybil, MacGregorite peigmehed, pruudid. 4 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga