tegutse ees
tegutse ees
Back Cover

“Tegutsemisvalmidus”

5.25

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985954300 Kategooriad: ,

Kuidas tõhusad juhid tahtejõudu kasutades tulemusi saavutavad ja ajaraiskamisest hoiduvad.

Vastus on petlikult lihtne. Kui te arvate, et teil on see olemas, siis mõelge uuesti, sest tõenäoliselt kuulute te nende 90% juhtide hulka, kellel seda pole. Lõppude lõpuks, millal oli viimane kord, kui te oma firma heaks midagi tõeliselt väärtuslikku tegite? Kas te suudate seda üldse meenutada? On teil olnud juhuseid, kus te oleks saanud midagi olulist korda saata, kuid selle asemel te üksnes rabelesite abitult või andsite juba esimesel takistusel alla? Ka olete märganud, et osalete regulaarselt tüütutel koosolekutel või teete päevast päeva rutiinset paberitööd?

Vaadake tõele silma: ainult 10% juhtidest astub otsustavaid samme tähtsate eesmärkide saavutamiseks. Ülejäänud meist tegelevad lakkamatult kõrvaliste asjadega, on ebakindlusest halvatud või emotsionaalselt distantseerunud. Me lihtsalt ei suuda oma tahtejõudu rakendada ja nii ei õnnestugi meil teha seda, mida vaja. Miks? See raamat käsitleb just neid ja teisigi küsimusi:

– Mis eristab kümmet protsenti juhtidest, kes tegutsevad sihikindlalt, enamusest, kes seda ei tee? Kuidas saaksite teie lahkuda ebaproduktiivse enamuse seast ja liituda üliproduktiivse vähemusega?

– Kuidas saaksite teie oma isiklikku tegutsemissuutlikkust parandada? Kuidas kasutada oma aega ja energiat oluliste asjade tegemiseks? Kuidas asendada oma eesmärkidele vastu töötavad kalduvused ülesandele suunatud käitumisega?

– Kuidas saaksite teie kui tippjuht aidata oma töötajatel sihikindlalt tegutseda? Mis laadi organisatsioon tuleks teil üles ehitada? Kuidas muuta tegutsemisvalmidus oma äriüksuste või kogu firma väärtushinnangute ja töökultuuri lahutamatuks osaks?

Suure hulga elust võetud lugude ja nende põhjaliku analüüsi abil aitab see raamat teil aru saada, mis teile iga päev vastu töötab ja kuidas sellest üle saada. Miski – eriti mitte teie ise – ei tohiks tulla teie ja teie eesmärkide vahele. Tegutsemisvalmidus aitab teil leida oma tahtejõu ja õpetab seda kasutama. …

Tootja

Heike Bruch, Sumantra Ghoshal

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

360

Kirjastus

Fontes

Ilmumisaasta

2004

Lehekülgi

216

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Kalle Hein

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Tegutsemisvalmidus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga