Back Cover

“Koolitaja käsiraamat”

19.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949910182 Kategooriad: , Silt:

Käesolev käsiraamat on eelkõige mõeldud väiksemate kogemusega koolitajatele, aga kindlasti leidub siin kasulikku ka juba pikemat aega selles valdkonnas tegutsejatele. Püüame pöörata tähelepanu koolitusprotsessei kõikidele etappidele, alates selle ettevalmistamisest ja läbiviimisest, ning räägime ka koolitusjärgsest hindamisest ja analüüsist. Osas, mis on pühendatud koolituse läbiviimisele, ei räägita mitte õpetamise teooriast, vaid protsessidest, mis toimuvad grupis, ja nende reguleerimise võimalustest. Samuti tuuakse ära mitmete koolitajate lood nende praktikast, mis sisaldavad ka vihjeid, mida ja kuidas oleks otstarbekas teha, et koolitust edukamalt läbi viia. Kindlasti pole võimalik teiste tegemisi kopeerida, kuid teamine ohtudest ja karidest koolitusprotsessis on kahtlemata kõigile kasulik.
Tähtis osa raamatust on pühendatud koolitaja enesearengule. Räägime õppimisest, õppijast ja koolitajaks õppimisest. Sellest, kuidas jälgida ja jäädvustada oma arengut portfoolio abil. Aga ka sellest, kuidas ennast füüsiliselt, vaimselt ja emotsionaalselt tasakaalus hoida ning kuidas vältida läbipõlemist jms.
Käsiraamat on mõeldud koolitaja professionaalse arengu toetamiseks, on võimalikult praktiline ja arusaadav, teoreetilisemat osa täiendavad näited praktikast. Kuna äsja valmisid uued täiskasvanute koolitaja kutsestandardid (Uue Euroopa Liidu kutsete struktuuri järgi on neid nüüdsest neli: 5., 6., 7. ja 8. tase), püüame ka käsiraamatus järgida kutsestandardi loogikat ja seal kirjeldatud koolitaja kompetentse.

(Raamatus on endise omaniku nimi)

Tootja

Talvi Märja

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

503

Kirjastus

Andras

Ilmumisaasta

2011

Lehekülgi

239

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Koolitaja käsiraamat””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.