Back Cover

“Nõid annab nõu. Loodusravi ja traditsioonilised loitsud”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789916605233 Kategooriad: , Silt:

Pille Pettai: “Kui soovite ammutada endasse rahvatarkusi ja natuke maagiat, siis on see raamat teile. Suur osa õpetusi on pärit minu nõiast vanaema salavihikutest.”

Väike Myy: “Pidagem meeles: maagia ei ole mõeldud inimeste hirmutamiseks. Kõigil neil vaimudel ja kodukäijatel on oma asi ajada, teie teele satuvad nad enamasti juhuslikult. Needusi ei jagata nagu saiapätse toidupoes. Kõigel on põhjus. Kõik on lihtne.
Ja nõiakunst eksisteerib selleks, et muuta elu lihtsamaks. Püüame Pillega jagada õpetusi just nii palju, kui see kasutajatele ohutu. Keerlusematel juhtudel aitab juba nõid…”

Epp Petrone: “Elu viis mind ühega neist autoreist kokku hoopis läbi aianduse. Saime tuttavaks, sõpradeks, kuni ta kord teatas: “Pean sulle midagi üles tunnistama – ma olen tegelikult nõid…” Sain siis aru sellest, miks kasvavad tema talus linnud, loomad ja taimed nii õnnelikult ja miks ta pilk on nii terane.
Eestis on päris palju neid, kes on oma ellu leidnud Pille Pettai ja Väikese Myy: kaks vägevat naist korraldavad igapäevatööna Facebooki rühma “Nõid annab nõu”, kus on praegu üle 27 000 liikme.”

(Tegemist siis ainult raamatuga)

Tootja

Pille Pettai, Väike Myy

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

534

Kirjastus

Petrone Print

Ilmumisaasta

2020

Lehekülgi

304

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Nõid annab nõu. Loodusravi ja traditsioonilised loitsud””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga