Back Cover

“Ristisõdija Ronald Reagan ja kommunismi kokkuvarisemine”

13.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985665787 Kategooriad: , Silt:

Dramaatilises mõtiskluses Ronald Reagani elust esitab ajaloolane Paul Kengor ülevaate neljakümnendast presidendist, mida pole veel kunagi kirjutatud – see jutustab üksikasjalikult Reagani kampaaniast Nõukogude Liidu vastu, mis kestis rohkem kui nelikümmend aastat.

Kasutades äsja avalikustatud dokumente, paneb Kengor kokku üllatava mosaiigi Reagani sõnadest ja tegudest, mis lõid jalust maha Nõukogude Liidu. Alates Reagani salajasest abist ülestõusnutele, kes võitsid nõukogulasi Afganistanis, kuni Saudi Araabia nafta-salaleppeni, mis laastas Nõukogude majanduse, paljastab Kengor, kuidas Reagani kaheksa aastat presidendiametis tegi Nõukogude Liidu hukutamiseks rohkem kui ükski teine administratsioon külma sõja päevil. Püüdlikult detailidesse laskudes selgitab ta samuti Reagani tähtsat käiku, eskaleerimaks võidurelvastumist Kremliga – otsus, mis oli poliitiliselt ebapopulaarne, kuid osutus tähtsaks teguriks Nõukogude Liidu lõplikus lagunemises.

Ennenägematu uurimistöö tulemusena pajatab see köitev raamat loo mehest, kes uskus, et tema kohus on päästa maailm Nõukogude Liidu rõhumisest. See lugu näitab, kuidas ühe ameeriklase võitlus lõpetas 20. sajandi kõige pikema sõja. See on lugu mehest, kes muutis ajalugu. See on lugu ristisõdijast.

(Raamatus on pühendus)

Tootja

Paul Kengor

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

675

Kirjastus

Olion

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

430

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Jaan Kabin

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Ristisõdija Ronald Reagan ja kommunismi kokkuvarisemine””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga