Ükski pere pole saar
Ükski pere pole saar
Back Cover

“Ükski pere pole saar”

9.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949169894 Kategooriad: , Silt:

“My on alles nelja-aastane, kui ta ütleb: “Emme, mina ei ole hea laps. Teised arvavad, et ma ei ole hea laps.” My ei ole seda ise välja mõelnud. Täiskasvanud tema ümber on talle seda kuulutanud. Iga päev.”

Algusest peale on näha, et nad ei sobi kuidagi teistega kokku. My ja tema ema Ada. Et nende elu on keerulisem kui paljudel teistel. Nad annavad endast parima, aga sellest ei piisa. Lasteaias tekivad Myl konfliktid teiste lastega, ta tõrjutakse kõrvale ja teda kutsutakse väga harva sünnipäevadele. Ada tunneb, et on emana ebaõnnestunud, ning kogu perekond jääb üha enam isolatsiooni. Kõik ümberringi arvustavad ja annavad head nõu, ent vähesed pakuvad abi.

“Ükski pere pole saar” räägib süütundest, mis on tuttav paljudele erivajadustega laste vanematele, ja sellest, kuidas lapse vajadust suurema toetuse järele pannakse pahatihti halva kasvatuse, liigse suhkru või ebaturvaliste peresuhete süüks. See räägib ühiskonnast ja koolisüsteemist, mis tihti ei aksepteeri erinevusi, ja ühe lapse igatsusest kuuluda teiste hulka.

Raamat põhineb autori isiklikel kogemustel. See annab valusalt ausa pildi ATH ja autismispektri häirega last kasvatava pere elust, pakkudes samas olukorras olevatele peredele nii äratundmishetki kui ka lohutust.

Anja Wikström elab koos oma perekonnaga Stockholmis. “Ükski pere pole saar” on tema esimene raamat.

Tootja

Anja Wikström

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

449

Kirjastus

Egmont

Ilmumisaasta

2015

Lehekülgi

304

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Kadi-Riin Haasma

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Ükski pere pole saar””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga