valis ees
valis ees
Back Cover

“Välisministrid. Romantikud ja küünikud”

29.90

2 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985309111 Kategooriad: , Silt:

Leonid Mletšin on tänapäeva üks populaarsemaid vene ajaloolasi, kelle sulest pärineb mitmeid menukaid uurimus Venemaa lähiajaloost, Varrakus on varem ilmunud tema raamat KGB esimeestest.

Mletšini uus raamat “Välisministrid: romantikud ja küünikud” on omalaadne NSV Liidu ja Venemaa poliitikaelu entsüklopeedia. Unikaalsete dokumentide alusel loob autor kõigi 1917. aastast ametis olnud välisministrite ilmekad portreed ja valgustab riigi poliitika paljusid seni maha vaikitud tahkusid.

Kõigi nende meeste elus on loendamatuid mõistatusi. Miks Andrei Gromõko suutis olla minister tervelt kakskümmend kaheksa aastat, Boriss Pankin aga vaid alla kolme kuu? Mis haigus murdis Lev Trotski maha just poliitilise võimuvõitluse kõige otsustavamatel hetkedel? Kas väited Georgi Tšitšerni ebatraditsioonilisest seksuaalsest suundumusest olid vaid kuulujutt? Kõik need mehed avaldasid märgatavat mõju nii Venemaa välis- kui ka sisepoliitikale. Mletšini raamat pole ainult huvitav ülevaade kõrgemate poliitikategelaste tegemistest, millest enamik lugejaid teab üsna vähe. See on omamoodi põnev Venemaa ajaloo ülevaade 1917. aastast kuni 21. sajandi alguseni, mis näitab, et riigi poliitikat pole mitte alati määranud vaid riigijuht üksinda.

Tootja

Leonid Mletšin

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

1005

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2004

Lehekülgi

646

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Margus Leemets

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Välisministrid. Romantikud ja küünikud””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga